Deprecated: Function create_function() is deprecated in C:\inetpub\vhosts\gholami-xe.com\gholamico.com\wp-content\plugins\revslider\inc_php\framework\functions_wordpress.class.php on line 240

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in C:\inetpub\vhosts\gholami-xe.com\gholamico.com\wp-content\plugins\wpml-string-translation\inc\functions.php on line 34

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in C:\inetpub\vhosts\gholami-xe.com\gholamico.com\wp-includes\load.php on line 651
تاریخچه – بازرگانی غلامی

تاریخچه

شركت بازرگانى غلامى در سال ١٣٥٧ در تهران تاسيس شد و فعاليت اقتصادى و تجاري خود را در زمينه واردات، صادرات ، امور گمركى و خدمات بازرگانى در بيش از ٢ كشور اغاز كرد.
اكنون با سابقه اى نزديك به نيم قرن در عرصه هاى مختلف تجارت و بازارهاى اقتصادى داخلى و خارجى و با هدف گسترش روز افزون كسب و كارهاى داخلى، انجام موفق تجارت خارجى، ارج نهادن به كسب و كار مشتريان خود و حذف واسطه هاى زائد و كم كردن هزينه هاى گزاف و تلاش فراوان و با حمايت مشتريان خود به كار خود ادامه مي دهيم.
مدير عامل شركت جناب آقاى حسين غلامى يارى دهنده ما درتمامي امور تجارت خارجى و گمركات و بازرگانى بوده اند.
هدف ما مشاوره خدمات بازگانى و گمركى با سرعت، دقت، صداقت ، امانت دارى، امنيت كالا و حفظ اسرار مشتريان مي باشد.
رعايت اخرين ايين نامه ها و قوانين بازرگانى و گمركى جمهوري اسلامى ايران و كشورهاى ديگر بر اساس كسب تجارب به دست آمده در ساليان طولانى در تمامى مراحل كار رعايت گرديده تا مشتريان گرامى با خيالى اسوده امور گمركى و بازرگانى خود را به ما بسپارند.
هدف نهايى ما رساندن كالاى شما از مطمئن ترين روش با مناسب ترين هزينه در زمان مناسب به مقصد مورد نظر شماست.

خدمات ما

 1. مشاوره تمامي خدمات بازرگاني و گمركي

  این مجموعه با فراهم ساختن دامنه ی گسترده ای از خدمات بازرگانی و امور گمرکی تاکنون توانسته است موجبات رضایت و آسایش مشتریان داخلی و خارجی خود را ایجاد نماید.

 2. صادرات به تمامي نقاط جهان

  بازرگانی غلامی با داشتن تجربه بسیار در زمینه صادرات انواع محصولات و کالاها، می تواند با اخذ مجوزهای متفاوت صادرات محصولات کالاهای شما را با امن ترین شیوه ها به سرانجام برساند.

 3. واردات از تمامي كشورها

  شما میتوانید با اطمینان کامل کالاهای خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین هزینه امور گمرکی کالاهای شما را انجام داده و به مقصد مورد نظر شما ارسال گردانیم.

 4. ترخيص كالا از تمامي گمركات كشور

  ما با داشتن نمایندگی های متفاوت در سراسر ایران میتوانیم مجوزهای لازم جهت ورود کالاهای شما به کشور را در سریع ترین زمان ممکن تهیه نموده و در اسرع وقت کالاهای شما را به دست تان برسانیم.

چشم انداز ما

ما با ياري خداوند منان توانسته ايم نمايندگى و دفاتر تجارى خود را در اقصى نقاط كشور داير نماييم و در سال ١٣٩٠ با همياري مشتريان گرامي توانستيم نمايندگي هاى تركيه و عراق را افتتاح نماييم و اميدواريم كه بتوانيم به زودي دفاتر نمايندگي خود را در سراسر نقاط جهان گسترش دهيم.

از زبان مشتری